top of page

Rekordní výhra FC Nebušic! Poslední tým soutěže si z Nebušic odvezl 13 branek!

Aktualizováno: 2. 11. 2023

FC Nebušice si po bolestivé porážce ze hřiště vedoucího MSM z minulého týdne trochu spravily chuť. Do Nebušic zavítal totiž tým z druhá části tabulky a to beznadějně poslední Řepy.


V úvodu utkání nic nenasvědčovalo tomu, že by mělo padnou tolik branek. Domácí Nebušice sice měly převahu, ale v první půl hodině utkání se žádný brankostroj nekonal. Nebušice sice od 6. minuty vedly brankou Murzakanova, který mezi nohami Dubského zakončoval pěknou kombinační akci po ose Macej Svoboda, ale na další branku si museli domácí počkat až do 32. minuty.


Mezi tím měl ojedinělou šanci i soupeř z Řep. Hostující Poberezhnyi dostal přihrávku mezi stopery, ale u míče byl rychle vyběhnuvší nebušický brankář Krystyník a nebezpečný útok zastavil.


To Nebušice měly šancí o poznání více, ale uklidnění druhou brankou přišlo až ve zmiňované 32. minutě. Po individuální akci se podruhé v utkání trefil opět Murzakanov. 2:0 FC Nebušice.


Za pět minut domácí předvedli další pěknou kombinační akci. Schierreich vyvezl balón, který následně předal Kopeckému, ten si narazil s Murzakanovem a poslal přihrávku, kterou neměl problém Hollmotz uklidit do prázdné branky. 3:0 FC Nebušice.


Účet prvního poločasu uzavřel hostující Vošický, který si ve snaze zabránit gólovému centru Hollmotze, mířícímu na Shabalina, vstřelil vlastní gól. 4:0 FC Nebušice!


Soupeř do druhého dějství nastoupil zcela rezignovaný na možnost ze zápasem cokoli udělat. To se brzy projevilo i na výsledku. Už 3 minuty po návratu z kabiny, se do prázdné branky trefil Shabalin, kterému zcela nesobecky přihrával Macej a to v pozici, kdy mohl klidně své sólo zakončovat sám. 5:0 FC Nebušice!


Výborně hrající Macej byl za svůj výkon odměněn v 57. minutě, kdy svojí další individuální akci středem hřiště zakončil umístěnou střelou k tyči. 6:0 FC Nebušice!


Další branky padly v rychlém sledu. V 61. minutě dorážel střelu Jelínka do prázdné branky Shabalin. 7:0.


V 66. minutě 8:0, samostatný únik zakončoval Kopecký. Přesnou přihrávku dostal opět od Maceje.


68. minuta na rohový kop si naskočil Jelínek a nedal brankáři hostí šanci. 9:0!


72. minuta Alimbekov povedenou střelou z velkého vápna dává jubilejní desátou branku v utkání.


80. minuta krásná střela pod břevno Kopeckého. 11:0 FC Nebušice!


V 85. minutě se do samostatného úniku dostává Shablin a to po pasu, od koho jiného, než od Maceje a na dvakrát zvyšuje na 12:0.


Poslední, třináctá branka v utkání, jasně podtrhla zmar hostujícího celku, kdy Dubský pustil slabou Shabalinovu střelu z přímého kopu, čímž dál definitivní tečku za historicky nejvyšší vítězstvím Nebušic v mistrovském utkání a to 13:0!


Podívejte se na všechny branky v soupeřově videu:


zdroj: TJ Sokol Řepy


121 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page