top of page

FC Nebušice i přes značné absence zvládly domácí zápas s AFK Slivenec a zvítězily 4:1!

Aktualizováno: 3. 5. 2023

Hned několik hráčů základní sestavy chybělo na důležitý domácí zápas se Slivencem. Do základní sestavy se tak postavil třeba veterán Bareš a na střídačce byl připraven do hry pouze ex-trenér Plachý. Aby toho nebylo málo, musel jít do hry už ve 33. minutě za zraněného střelce první branky Schierreicha. To bylo za stavu 1:1. V 25. minutě se trefil zmiňovaný domácí Schierreich, ale o tři minuty později vyrovnal slivenecký Novák. Domácí hráli obětavě a mohli ovládnout první půli i výsledkově, ale to by musel Idrissov proměnit pokutový kop. Naštěstí statečný výkon pokročoval i v půli druhé. Ve 49. minutě se trefil Jelínek. Druhou branku přidal v 73. dobře hrající Shabalin po samostatném uniku. Gólovou tečku v závěru utkání přidal Mursakanov, čímž stanovil konečný výsledek 4:1 pro FC Nebušice.