top of page

Ani domácí zápas s SK Uhelnými sklady body nepřinesl

Aktualizováno: 14. 9. 2022

FC Nebušice se i po dalším domácím zápase krčí na posledním místě tabulky 1. A třídy, bez získaného bodu.


Sobotní soupeř, jinak tradiční účastník Pražského přeboru SK Uhelné sklady, je po pádu z výšší soutěže, zajímavým spestřením naší skupiny 1. A třídy. Do sobotního zápasu nasbíralo mužstvo z Košíř pouze 4. body a v zaáčtku soutěže si určitě myslelo na lepší umístění.


Na druhé straně tým Nebušic zcela bez bodu, ale s odhodláním, že by mohl doma konečně uspět. Sestava domácího týmu doznala oproti poslednímu utkání několik vynucených změn, ale k vytouženému výsledku to nepomohlo. V zápase bylo vidno, že se potkaly týmy ze spodní části tabulky. Uhelky byly lepší v kombinaci a působily o trochu fotbalověji, ale žádný pohledný zápas se nehrál. Na Nebušicích bylo znát, že chtějí zápas urvat silou, ale chyběla nadstavba v podobě kvalitního řešení v útočné fázi, navíc se k tomu přidala nejistota v rozehrávace a tím související ztráty. A byla to právě ztráta míče ve středu hřiště po které otevřel hostujícím tým golový účet, konkrétně se trefil ve 30. minutě Maidanu. Vedení hosté nedržely dlouho. Hned 3 minuty na to, se krásně trefil nebušický Zajíc, jeho střela z poza šestnácky krásně zapadla za záda Borského. Srovnáno 1:1. Rychlé vyrovnání, mělo ještě kratšího trvání. Uběhly pouze dvě minuty a Uhelné sklady si opět vzaly vedení na svou stranu. Z rohu se trefil Ramba. 2:1 pro Uhelky. Třetí branku pro hosty pak vstřelil Begović. Nedůslednost domácích u rohového praporku na konci první půle, a následná serie narážeček vedla k zakončení zmiňovaného Begoviće. 3:1.


Druhý poločas byl ještě o něco více bojovný než ten první. Domácí Nebušice držely svého soupeře na jejich obrané půlce, ale velké šance nepřicházely. Naoapak, hosté využívaly okének v nebušické obraně a vyrážely do ryhlých brejků. V 77. minutě se opět trefil hostující Begović a navýšil na pohodlných 4:1 pro svůj tým. Přesto se Nebušicím ještě v posledních minutách podařila vykřesat naděje a utkání zdramatizovat. Nejdříve korigoval výsledek domácí Literák, aby pak v 88. minutě Murzakanov snížil na rozdíl jediné branky. Poslední slovo však měly opět hosté z Uhelných skladů. Definitivní pojistku přidal Ribeiro. Konečný výsledek 3:5 z pohledu Nebušic a nula bodů do tabulky.


74 zobrazení0 komentářů

Comentários


bottom of page